Co oznacza taka wydzielina na początku ciąży?
Mam 29 lat. Jestem na początku ciąży. Beta HCG 740. 4 dni temu byłam na wizycie u ginekologa miałam USG. Widoczny pęcherzyk ciążowy o wielkości 4mm. Pęcherzyk żółtkowy nie widoczny. Dzisiaj po skorzystaniu z toalety na papierze zobaczyłam zabarwiony śluz jasno brązowy-różowy kolor. Mam lekkie bóle podbrzusza, które towarzyszą mi od początku ciąży. Wizytę u lekarza mam za 3 dni. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

KOBIETA, 30 LAT 9 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
w obecnej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u ginekologa, który po zbadaniu Pani będzie mógł powiedzieć coś więcej. Plamienia we wczesnej ciąży zdarzają się i nie zawsze są powodem do niepokoju, ale zawsze warto skonsultować ich wystąpienie ze specjalistą. Dzięki temu będzie Pani spokojna.
Nasi eksperci wypowiadali się na podobne pytania pod poniższymi linkami:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/plamienia-we-wczesnej-ciazy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-oznaczaja-plamienia-we-wczesnej-ciazy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-znacza-te-plamienia-we-wczesnej-ciazy.