Co oznacza to ciągłe wypadanie włosów?

Witam od dłuższego czasu zaczynają wypadać mi włosy odnoszę wrażenie że jedno zakole jest większe od drugiego z racji że nie chciałbym wyłysieć w wieku 20 lat poszedłem z tym do dermatologa. Przepisał mi on Alopexy 5 zaczynam stosować go już 6 miesiąc. Przez pierwsze 2 miesiące włosy wypadały mi jak szalone a teraz na szczęście to ustało. Jednak jak patrzę na odrost to są to cienkie czarne włosy jest ich niewiele więcej jest jasnych włosków których na oko nie widać czy one kiedyś będą"widoczne"?

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do endokrynologa, trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Najczęstszym zabiegiem przy wypadaniu włosów jest zastosowanie mezoterapii igłowej skóry głowy w serii.