Co oznacza wynik badania okulistycznego?

Prosze o interpretacje wyniku badania pola widzenia: utrata fiksacji 22/22 źle, tested 407/167 ,zbocze 3db/10° ,3 deg level27.57db,zero level 25db,PD 2.85db,AD -6.08db,GHT 2; -3; -1; -4;-5 z gory bardzo dziekuje za interpretacje.

Witam.badanie zrobione niestarannie lub osoba badana była bardzo zdenerwowana. .opis wskazuje na ubytki pola /mroczek w dB. Tyle mogę napisać. Nie ma jaki to jest perymetr jakie badanie było robione czy z korektą i wygląda ze to tylko 1 oko. Pozdrawiam serdecznie