Co oznacza wynik badania żyły?

Co oznacza, zyla odpiszczelowa lewa- stan po ablacji laserowej pnia oraz stan po echoskleroterapii kompresyjnej zyl podudzia. Stan po echoskleroterapii kompresyjnwj kretej zyly przednio- bocznej/ uchodzacej na wysokosci 1/2 uda do zyly odpiszczelowej lewej/ z cechami rekanalizacji, prosze o wyjasnienie.

Witam!
Zapewne była Pani poddana zabiegowi laserowej ablacji żyły odpiszczelowej i skleroterapii żył podudzia. Cechy rekanalizacji świadczą o niepełnym - niecałkowitym zamknięciu żył podudzia poddanych zabiegowi wskutek np. rozpuszczania się środka sklerotyzującego. Zalecam ponowną skleroterpię tych żył

Pozdrawiam