Co oznacza wynik EMG u 20-latki?

Witam, ostatnio miałam wykonywane EMG w kierunku SLA z powodu fascykulacji i bóli mięśni. Wynik został opisany jako prawidłowy mnie jednak martwią dwie wartości jedna jest podwyższona druga w granicach normy oto wyniki: lewy tibials anterior - 0.51 (poniżej normy) a druga to amplituda w nerwie strzałkowym łydki - 1117 (granica normy) czy mam powód do zmartwień?

Witam! Nie ma powodu do zmartwień i katowania się swoimi lękami i obawami. Taki stan sugeruje zaburzenia lękowo-hipochondryczne i być może wskazana jest konsultacja u psychiatry lub psychologa. Powodzenia W. Łuczkowski.