Co oznacza wzmożenie apetytu przy guzkach tarczycy?

Witam, mam 18 lat. W grudniu 2017r. miałam serię badań w tym biopsję tarczycy. Badania wykazały u mnie liczne guzki na tarczycy (wole widoczne mam od dawna) i zespół policystycznych jajników. Dodam, że moja babcia ma Hashimoto, a mama zespół policystycznych jajników. Po powrocie ze szpitala przez trochę czasu było w porządku. Jednak od jakichś czterech miesięcy obserwuję dziwne objawy. Polega to mniej więcej na tym, że przez jakiś czas(około 3/4 tygodnie) jestem śpiącą, zmęczona (chociaż nie powinnam), mam stany depresyjne, jestem strasznie rozchwiana emocjonalnie i często mam fobie społeczne, a później następuje nagła zmiana… i przez kolejne 3/4 tygodnie jestem nadpobudliwa, rozdrażniona i mam wzmożony apetyt. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, bo byłam przekonana, że to normalne w moim wieku. Ale jak się temu dokładniej przyjrzałam to powiem szczerze, że mnie to niepokoi. Czy powinnam powtórzyć badania? Czy to może być związane z tarczycą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu Będzie można zalecić dalsze postępowanie