Co oznaczają taki objawy, które mi towarzyszą?

Witam od długiego czasu bardzo złe się czuje psychicznie jestem ciagle zmęczona wstaje i już nie mam sił przestałam odczuwać wiele emocji ciężko mi ssobie poradzić z prostymi codziennymi zadaniami jestem bardzo nerwowa i nie potrafię w niektórych sytuacjach opanować emocji często boli mnie głowa czuje ucisk czuje tez duszności i straciłam apetyt co może mi być ?

Opisanym przez Panią objawom powinien przyjrzeć się specjalista. W obszarze "złego samopoczucia psychicznego", czy "nieodczuwania emocji" warto skonsultować się z psychologiem i do obrania takiego kierunku zachęcam w pierwszej kolejności.

Dzień dobry, proszę skorzystać w pierwszej kolejności z konsultacji z lekarzem rodzinnym. Przyczyną objawów mogą być problemy z tarczycą, zaburzenia nastroju lub inne przyczyny somatyczne.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka