Natrętne myśli i słaba pamięć

Witam. Niewiem mam takie mysli ,które nie dają mi spokoju,jakbym miała słabą pamięć i zapomniała to co najwazniejsze . Jakbym straciła najważniejszą wiedzę w życiu .Nie mogę się na niczym skupić .Juz myslalam ze przez niskie cukry .

Może warto skonsultować się z lekarzem, który przyjrzy się objawom i pomoże obrać dalszy kierunek działania.

Dzień Dobry,
Objawy które Pani opisuje należy potraktować poważnie jednak warto dookreślić jakiego typu to są myśli, kiedy nasilają się itd. Zachęcam do wizyty u psychologa klinicznego, który pomoże Pani w podjęciu decyzji co dalej tak aby powrócić do normalnego funkcjonowania. Pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka