Co oznaczają te wyniki przy PCOS?

Witam. mam stwierdzone PCOS, mój wynik Prolaktyny to 25,22 przy normie. do 23,20, Mierzyłam także krzywą cukrową i insulinową. Można prosić o pomoc? Bo nie mogę znaleźć norm insuliny. Glukoza na czczo- 90,19, po 1 h od podania 75 g glukozy- 170,82(przy normie do 125) po 2 godzinach- 82,78. Natomiast insulina na czczo- 8,61, po 1 h- 20,38, po 2 h- 39,18. Proszę o interpretacje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o insulinoporności aczkolwiek konieczna jest dalsza Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza diabetologa.