Co oznaczają wymioty i zawroty głowy po oddaniu stolca?

Od około roku chwilę po wypróżnieniu odczuwam spory ból brzucha który znika po jakiś 30minutach. Rok temu był to tylko lekki ból, teraz po wypróżnieniu oprócz bólu brzucha jestem osłabiony, chce mi się wymiotować i lekko kręci mi się w głowie. Proszę o porade co to może być

Lek. Michał Lenard

Niestety, w celu postawienia diagnozy konieczne będzie osobiste zbadanie i wykonanie badań dodatkowych. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!