Co oznaczają wymioty z krwią?

Witam Jestem mężczyzną 33 lat. Dzisiaj po obiedzie dostałem nagłego ataku zwrotu pokarmu który zjadłem. W wymiocinach pokazał się czerwony kolor wyglądało to jak krew. Po wydaniu wszystkiego co zjadłem odczuwam lekki ból gardła przełyku jest to jedyny dyskomfort jak odczuwałem do teraz bo zaczął mnie boleć od niedawna brzuch. Żadnej gorączki czy nawrotu wymiocin nawet po delikatnej kolacji. Od nie dawna postanowiłem troszkę zrzucić z wagą więc za dużo nie jem

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego