Co oznaczają zaburzenia nastroju u 24-latka?

Witam od ostatniego czasu mam napady nerwicy ,a chodzi dokladnie o to , że jestem spokojny a nagle wpadam w nerwice i zaczynam wszystkim rzucać i jestem rozdrażniony. Czy to jest brak jakiś witamin ? ostatnio pije bardzo duzo kofeiny a rzadko co pije kawe ,czy to jest przyczyna tego czy jakiejś choroby ? pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Przywitam Pana słowami Hipokratesa:

"Jeśli ktoś pragnie zdrowia, najpierw należy go zapytać, czy
jest gotów pozbyć się przyczyny własnej choroby.
Jedynie wówczas można mu pomóc."

Mam mało danych, nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi na co dzień?
Jak jest u Pana z regularną aktywnością fizyczną?
Czy regeneruje się Pan w czasie snu?
Czy Pana sen (jest efektywny) trwa osiem godzin?
Jaki jest Pana styl odżywiania?
Czy pije Pan "czystą" wodę, w ilości przynajmniej! 1,5 litra?
Czy ma Pan Przyjaciół, gdzie fundamentalną zasadą jest jakość relacji?
Czy dzieli się Pan z Nimi swoimi uczuciami, obawami, wątpliwościami?
W jaki sposób radzi Pan sobie z wyzwaniami/problemami?
Czy utrzymuje Pan optymalny poziom witamin/minerałów?

Z Pana relacji wnioskuję, że przyczyną niepokojących Pana
symptomów, jest odpowiedź Pana organizmu na spożywanie nadmiaru kofeiny, co Panu nie służy...
Domniemam, że (dodatkowo) poziom stresu może być u Pana podwyższony?

Na teraz!, zachęcałabym Pana do aplikacji przede wszystkim czystego "magnezu w magnezie", witamin z grupy B: B1, B2, B3 (inaczej wit. PP) B6, B12, kwas foliowy, selen, wit. D3 oraz nabycia umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pana tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605