Co oznaczają zwyrodnienia w kręgosłupie?

Witam w kwietniu rtg Kręgosłup szyjny zas w maju ledzwiowy wyszły zwyrodnienia, czerwcu 2015 miałam wykluczenie kamienia w sliniance, w lipcu 2015 wykluczenie kostniaka, październik torbiel w zatoce nosowej. za każdym razem słyszałam od lekarza i Pani radiolog, że to bezpieczne że promieniowanie małe i nie naświetlamy tego samego. Zaczęłam się bać czy to na prawdę nie zaszkodzi

Z pewnością nie, okolice są rzeczywiście różne i dawka w dzisiejszych aparatach niewielka. Poza tym, nie robi Pani tych badań bez potrzeby. TO kwestia wyważenia ryzyka.