Co powinna zrobić osoba, której partner nie potrafi okazać uczuć?

Witam.Tkwię w bezsensownej relacji inie wiem jak się z niej wyplątać.Początki były obiecujące,od wielu mies.jednak łączy nas tylko seks.On nie chce związku,ja chcę.Próbowałam to kilka razy skończyć,ale wtedy onwraca,a ja nie umiem odmówić.Denerwuje mnie,że sam wychodzi na imprezy,że raz ignoruje,innym razem zabiega a ja gram w tą grę.Co powinnam zrobić,żeby skutecznie się wycofać?Wiem,że to nie ma sensu.Bo ja mam uczucia,on nie.Czy powinnam go unikać czy skonfrontować się z nim? Jak sobie poradzić

Witam,

proszę zastanowić się nad terapią dla siebie, proces terapeutyczny pozwoli Pani zrozumieć tę sytuację, w której Pani tkwi, będzie Pani w stanie podjąć decyzję dla siebie najlepszą.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Pani sama zauważa Waszą relację, która jest trochę bez relacji i dla relacji.

Zachęcam jednak Panią do bezpośredniej spokojnej rozmowy z Partnerem i zakomunikowaniu, co jest dla Pani ważne, jakie ma Pani potrzeby i jak się Pani czuje w takiej relacji i że w takiej sytuacji jest Pani zdecydowana zakończyć związek.
Może przez taką rozmowę Partner uświadomi sobie, że może Panią stracić i zacznie pracować.

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej