Co powinnam jeść, aby zadbać o wygląd pośladków?

Witam. Chciałabym dowiedzieć się, co powinnam jeść, aby zadbać o wygląd pośladków (podnieść je, zaokrąglić). Wiem, że ważna jest dieta bogata w białko i węglowodany. Prosiłabym o stworzenie listy posiłków na śniadanie, obiad i kolację.

Witam,
Aby poprawić wygląd pośladków sama dieta nie wystarczy. Główną rolę ma aktywność fizyczna i dopowiednio dobrany trening modelujący określone partie ciała.

Nie ma niestety takiego czegoś jak dieta na pośladki. Jedynie połączenie dobrze zbilansowanej diety z ćwiczeniami ciężarem własnego ciała pomogą poprawić wygląd pośladków.