Co powoduje utratę wagi i cienie pod oczami?

Kilka lat temu miałam dlugi okres silnego stresu. Do tego by rozladowac napiecie biegałam. W 3 miesiace schudlam z 59 kg do 51 kg w ubraniu. Od tego czasu tj. 4 lata moja waga waha sie w granicach 51- 52,5 kg i nie moge przkroczyc 53 kg (w ubraniu!). Błagam o pomoc ponieważ wygladam strasznie. Mam silniaki wokol oczu zapadniete policzki, badania tsh i glukozy w normie, mam problem z rytmem zatokowym w nocy

Dzień dobry,

podała Pani nam mało informacji. Nie jestem w stanie obliczyć nawet Pani podstawowego poziomu energetycznego.
proszę się skonsultować z dietetykiem z Pani okolicy, który przeprowadzi z Panią dokładny wywiad lekarski i żywieniowy, zapozna się z Pani stylem życia i na tej podstawie będzie mógł udzielić Pani konkretnych wskazówek/ zbilansować plan dietetyczny zgodny z Pani wymaganiami.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Dzień dobry. Bieganie jako element rozładowujący napięcie z pewnością jest pomocny, ale może nie być wystarczający. Napięcie wywołuje w nas to, z czym nie potrafimy sobie poradzić na etapie poznawczym. Jeżeli więc nie wpłyniemy na zmianę schematów poznawczych, wciąż będziemy ponosić skutki stresu. Proszę rozważyć wsparcia psychologa. Wewnętrzny spokój również pozwala na lepsze kontrolowanie wagi. Niezależnie od tego, w którą stronę chcielibyśmy ja zmienić;) Pozdrawiam.