Jaka waga byłaby dla mnie idealna?
Witam! Jestem kobietą 22- letnią mam 153 cm i ważę 50 kg. Ogólnie zawsze miałam nadwagę lub otyłość więc wzięłam się za siebie i z wagi 68 spadłam do 50. Jestem zadowolona, ale jak już zmieniam swoją wagę to chciałabym dojść do perfekcji:) To znaczy wiem, że moje BMI jest prawidłowe itp. ale chciałabym wiedzieć ile osoba o moich parametrach powinna ważyć najlepiej. Jeszcze jak ważyłam 51 robiłam sobie badanie mówiące o zawartości tk. tłuszczowej w organizmie wyszło mi 22,7% wiem, że wynik dobry, ale mógłby być lepszy. Proszę o konkrety M

KOBIETA ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witamy serdecznie!
Jak sama Pani napisała wskaźnik BMI, który dla Pani wagi i wzrostu wynosi 21,1 ma wartość absolutnie prawidłową. Istnieją jednak również inne wskaźniki określające idealną wagę w stosunku do wieku i wzrostu, jak na przykład: