Co powoduje wypieki i czerwoną twarz?

Mam pytanie odnośnie wypieków i czerwonej twarzy. Objawy są takie, że co jakiś czas mam wypieki czerwone. Aż zwracają mi znajomi uwagę. Chciał bym się dowiedzieć jakie mogą być objawy ?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.