Co robić aby schudnąć po ciąży?

Witam, jestem po drugiej ciąży już 10 miesięcy. W pierwszej ciąży gdy skończyłam karmić zaczęłam dopiero chudnąć. Myślałam, że będzie tak samo. Niestety już 3 miesiąc nie karmie, regularnie ćwiczę, nie jem słodyczy, piję dużo wody, a waga ani drgnie dosłownie. Moje pytanie brzmi jakie hormony zbadać w tej sytuacji?

Witam

proszę sprawdzić cukier oraz tarczycę - TSH, FT3 i FT4. Chętnie też przyjrzę się Pani diecie bo może tam są błędy żywieniowe, które nie sprzyjają odchudzaniu.

Jeżeli jest Pani zainteresowana można opisać mi swój przykładowy dzień pod względem jedzenia:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam