Co robić, jeśli dziewczyna zakochała się w innym?

Witam , jestem z dziewczyną od ponad roku , lecz ona nie dawno przyznała ,że od 6 lat jest zauroczona w innym chłopaku , który ma dziewczynę i że gdy dodają oni swoje wspólne zdjęcia na facebooku to ją od środka coś rozdziera. Co ja powinienem zrobić ?? Bardzo kocham swoją dziewczynę ,lecz boję się że ona mnie zostawi

Witam,
wskazana jest szczera rozmowa z dziewczyną, nie może się Pan ciągle obawiać, że sobie pójdzie, proszę pozwolić dziewczynie dokonać wyboru, może Pan skorzystać ze wsparcia psychoterapeutycznego, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem.
Pozdrawiam serdecznie