Wybrać dziewczynę czy chłopaka?

Mam 20 lat i jestem biseksualny. Spotykam się zarówno z dziewczyną jak i z chłopakiem. Kocham zarówno ją jak i jego, oni nie wiedzą o mojej orientacji i nie wiedzą, że mam kogoś na boku jeszcze. Moim problemem jest to, że oprócz szkoły muszę znajdować czas i dla niego i dla niej, a najgorsze jest to, że oboje kocham i nie potrafię wybrać. Chciałbym posiadać i ją i jego. Co mam zrobić? Można kochać dwie osoby naraz równie mocno?
20 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Zastanów się, co tak naprawdę czujesz do obu tych osób. Jesteś młodym mężczyzną i tak silny pociąg do obu kandydatów na partnera może być namiętnością czy fascynacją. Miłość, to nie tylko pociąg fizyczny czy zauroczenie. To także gotowość bycia z drugą osobą, przywiązanie, oddanie i cała gama uczuć.
Sam musisz zdecydować z kim chciałbyś być i dlaczego dokonujesz takiego wyboru. Nikt nie wybierze za Ciebie partnera czy partnerki. Przemyśl dobrze sprawę i rozważ, kto z tej dwójki będzie dla Ciebie bardziej odpowiednią osobą, biorąc pod uwagę różne aspekty życia.
Pozdrawiam