Dziewczyna mnie zostawiła dla innego

Byliśmy 3 lata razem, rok mieszkaliśmy razem. Było wspaniale. Kochaliśmy się. Nagle stała się oschła, nie mogłem jej całować ani przytulać. Powiedziała że nie wie czy mnie kocha. Daliśmy sobie czas, starałem się jeszcze bardziej jej zaimponować pokazać że ta miłość jest w nas. 3 dni temu powiedziała że w jej sercu jest inny mężczyzna, który jej nie kocha. Gdy wcześniej pytałem czy ktoś jest to mnie okłamywała. Mimo to bardzo ją kocham. Wyprowadzam się od niej. Jakaś rada? Błagam pomocy.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że jest Ci teraz bardzo trudno i cierpisz, ale postaraj się znaleźć jakieś zajęcie, które daje Ci radość. Może jest coś, co bardzo chciałeś robić, gdy byłeś ze swoją dziewczyną, ale nie mogłeś? Dzięki temu łatwiej będzie Ci dostrzec, że nie tylko coś straciłeś przy rozstaniu, ale także coś odzyskałeś.
Pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

Proszę dać czas Dziewczynie, niechaj ma czas, żeby za Panem zatęsknić..., czego
Panu mocno życzę,

Zachęcam Pana, żeby w ten czas skupić się na sobie, na aktywności fizycznej, może intelektualnej, zainteresowaniach, żeby poczuł się Pan bardziej atrakcyjny przede wszystkim dla samego siebie.

irena.mielnik.madej@gmail.com