Co robić z tym bólem po leczeniu i odbudowie zęba?

Witam, ma pytanie. Dwa tygodnie temu przeszłam leczenie kanałowe, a tydzień temu miałem odbudowę zęba. Od kilku dni odczuwam ból, który nasila się przy gryzieniu i czasami występuje w spoczynku. Nie jest to ostry ból, ale czuję dyskomfort. Czy to normalne?
KOBIETA, 19 LAT 3 dni temu

Jeżeli leczeni kanałowe odbyło się na jednej wizycie pod mikroskopem i w koferdamie a cały przebieg był monitorowany na zdjęciach RTG to nie ma powodów do obaw. Po leczeniu kanałowym mogą pojawić się dolegliwości w czasie gojenia zmian w kości. Jeżeli leczenie odbyło się w iny sposób trzeba zacząć od tomografii komputerowej aby sprawdzić stan kości i korzenia.