Co robić z tym bólem po leczeniu kanałowym zęba?

Tydzień temu miałam ostatnią wizyte leczenia kanałowego górnej 6,została założona plomba. Problem w tym, że od tamtego czasu przy nadgryzaniu albo zacisku szczęki górnej i dolnej boli mnie ten ząb a nawet po dłuższym nadgryzaniu np po obiedzie boli mnie też ząb obok Co zrobić w takim przypadku?

Dolegliwości po leczeniu endodontycznym mogą utrzymywać się do kilku tygodni. Jeżeli ząb był leczony pod mikroskopem w koferdamie a wszystkie etapy potwierdzone zdjęciami RTG oraz sprawdzone na tomografii to nie ma powodów do obaw.