Co stosować na ataki nerwicy?

Witam, mam nerwicę lękową. Łyknęłam magnez (duża tabletka). Później dostałam ataku. Czuję że tabletka stoi mi w gardle, w przełyku, że mnie drapie (już 4 dzień) i że coś mi tkwi w sercu. Od 2 tygodni biorę leki na nerwicę. Już 3 dzień mam ataki: robi mi się gorąco, serce wali i się trzęsę i uczucie że zemdleję. Wcześniej nie miałam dzień po dniu ataków tylko raz na jakiś czas.

Dzień dobry, warto jeszcze jakiś czas odczekać, około 3 tygodni. Następnie proszę zarejestrować się do swojego lekarza psychiatry być może powinna Pani zmienić lek. Czasami tak się dzieje. Warto też pomyśleć o wykonaniu badań na tężyczkę. Często ona wywołuje i nasila ataki paniki.
Pozdrawiam A. Pacia