Co sugerują te wszystkie objawy w wieku 30-lat?

Ostatnio bardzo źle się czuję między innymi występują takie objawy jak bardzo źle samopoczucie ostatnio miałam również wywoływana miesiaczke ponieważ nie miałam jej 2 miesiące kołatanie serca niepokój poddenerwowanie problemy z koncentarcja . Kiedyś miałam problemy z tarczyca czy tsh 3.7 jest prawidłowe. Robilam inne badania i są w normie.

Warto zbadać poziom hormonów tarczycy FT3 i FT4, dodatkowo sprawdzić TSH - optymalny poziom mieści się w granicach do 2.5 (oczywiście zawsze przypadek trzeba traktować indywidualnie), można również pokusić się o badanie usg tarczycy. Proszę również udać się do lekarza rodzinnego lub dobrego endokrynologa i opowiedzieć mu o swoich objawach.