Co takiego jeszcze mogę zrobić, aby schudnąć?

Witam mam 31lat ważne 65kg przy wzroście 158. Najwięcej błyszczyki odkłada się na brzuchu i udach . Ćwiczyłam 3razy w tygodniu po miesiącu widziałam efekt 2,5 kg mniej potem waga stanęła A po 2 miesiącach znowu przytulam 3kg. Robiłam badania hormonalne tarczycowe wszystko ok. Nie pijam słodkich gazowanych napojów, słodkie jem żadko. Staram się jeść o wyznaczonych porach i pić ok 2 l wody. A mimo to waga stoi jak zaklęta... płakać mi się już chce ... co mogę zrobić aby schudnąć?

Zachęcam by zgłosiła się Pani do dietetyka, po dokładnym wywiadzie poprowadzi Panią we właściwym kierunku.
Pozdrawiam serdecznie