Co to jest masturbacja?

Witam, Wszedłem na stronę z damskimi pończochami, miałem orgazm po samym oglądaniu. Wcześniej 30 dni nie masturbowałem się. Czy można to podciągnąć pod masturbację? Czytałem, że masturbacja to dobrowolne doprowadzenie się do orgazmu, a ja go nie chciałem.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Masturbacja to samodzielne pobudzanie się przez stymulację narządów płciowych przy użyciu ręki lub przedmiotów. Oglądanie określonych treści i osiąganie podniecenia nie jest tożsame z masturbacją, która jest po prostu techniką zaspokajania popędu płciowego.
Pozdrawiam