Co zbadać przy bulimii i anoreksji?

Witam. Od 5 lat choruje na zaburzenia odzywiania - wczesniej bulimia teraz anoreksja. czuje sie strasznie osłabiona, kręci mi sie w głowie itp. Ostatnio wymiotuje wszystko i niedawno odstawiłam środki przeczyszczające(duzo). Chce sie wziac za siebie. Chciałabym zaczac od wykonania badań krwi. Pytanie- co dokładnie powinnam zbadać? Nie chce postawowej morfologii, wypisałam: Hemoglobina i żelazo Wit D Elektrolity Tarczyca pełne badanie Cukier Kortyzol. Czy cos dodac/odrzucić?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
powinna Pani jeszcze dodać morfologię z OB oraz podstawowe badania moczy, można uzupełnić równiez insulinę na czczo i po obciążeniu.

Pozdrawiam