Co znaczą bolące guzy na wargach sromowych?

Od ponad dwóch lat na wargach sromowych i pod pachami pojawią się u mnie bolące guzy. Czasami są zaczerwienienione. Nie jest to związane z depilacją. Początkowo guzy pojawiały się podczas stosowania antybiotyków obecnie nie przyjmuje leków a i tak wracają. Pojawiają się na kilka dni, znikają i pojawiają się na nowo w tym samym lub innych miejscach. Co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. w trakcie objawów proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego.