Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczą objawy przy niedoczynności tarczycy?

Witam, Od lipca leczę się na niedoczynność tarczycy. Wiele objawów minęło zmęczenie,senność,kołatanie serca jednak dalej męczą mnie problemy z oddychaniem. Nie jest to swobodne oddychanie,mecze się wtedy,bardzo kontroluje ten oddech. Czasem przez to dostaje ataków paniki i wtedy dretwieja mi też trochę ręce,drżą nogi,bardzo chce mi się pić. Gdy napije się wody organizm się uspokaja. Z czego to wynika? Czy ma to związek z tarczyca? Co zrobić by minęły te dolegliwości?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Dzień dobry,

niestety nie znamy dokładnie Pani stylu życia stąd ciężko ocenić dlaczego taki objaw się pojawia. Może on być spowodowany chorobą tarczycy, ale także np. nadmierną ilością stresu czy nerwów.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

0

Wydaje mi się że ten problem niekoniecznie dotyczy tarczycy, a już lęku panicznego jako takiego. Polecam zgłosić się do psychologa poznawczo-behawioralnego i podjąć terapię paniki. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy