Co znaczą takie rozmowy ze sobą w myślach?

Witam mam takie pytanie , prowadzę samo rozmowy w głowie ale jak wezmę leki ziołowe uspokajające to rozmowy mijają i milczę wtedy , co jest ze mną nie tak? Proszę o odpowiedź

Witam! Czasem dobrze jest z kimś inteligentnym porozmawiać, przeżuwanie obmyślanie i dyskusja w myślach nad jakimś problemem nie jest zjawiskiem patologicznym, ale jeżeli Pańskie myśli są ugłośnione i odpowiada Pan im, często słyszalnie dla otoczenia, to proponuję , na wszelki wypadek zasięgnąć opinii lekarza psychiatry. Pozdrawiam W. Łuczkowski.