Relacja rodziny i otoczenia a powrót w związku

Moja była dziewczyna przez moja zazdrość odeszła ode mnie.W wyniku kłótni u jej cioci wówczas całe jej otoczenie mnie przestało akceptować.Ona potem próbowała w tajemnicy jeszcze ze mną ale nie zmieniłem się szybko i odeszła.Dziś ona chciałaby znów ze mną być ale się boi opinii otoczenia i nie ma sił znowu mnie bronić przed nimi.Nie wie czy będę inny i nie ma gwarancji.Myślę o rozmowie osobistej z jej rodzicami.Jak powinienem się zachować,żeby ona jednak próbowała się spotkać i nie bała rodziny?

Rodzina ma prawo niepokoić się o swoją córkę. Zwłaszcza, że są ze sobą w bliskiej relacji. Pan próbuje zmienić swoje zachowanie, ale nie jest Pan pewny czy to się uda. Rozmowa z rodzicami dziewczyny może pomóc, będzie szansa, żeby wyjaśnić to co między Panem a dziewczyną się dzieje. Proszę nie oczekiwać od razu akceptacji, ale jeżeli zależy panu na tym związku to warto spróbować.

Witam, powinien Pan zgłosić się na spotkanie z psychologiem i lepiej opowiedzieć o swojej sytuacji, poszukać wspólnie rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Pokazać swoim zachowaniem, że zasługuje pan na tę dziewczynę. Być może warto zgłosić się po pomoc do psychoterapeuty, aby usunąć powody pańskiej zazdrości wewnątrz siebie. Pozdrawiam