Czy jest szansa na odratowanie związku z dziewczyną?

Szansa na powrót związku z dziewczyna . Mam pytanie czy jest jakaś szansa i ile mam mniej więcej czekać , by tak owa szansa sie pojawiła . Powiem tam byliśmy w pięknym związku przez 6 miesięcy z dziewczyna . Kochaliśmy sie strasznie dużo rzeczy zrobiliśmy pierwszy raz , ale w koncu pewnego dnia doszło do jakiejś kłótni , nie odzywałem Sie kilka dni potem Przyszła mnie błagać żebym Wrócił , ja odmówiłem , teraz po kilku dniach to ja chce powrotu ale ona powiedziała mi ze nigdy tego nie zrobi

Dzień dobry, rozumiem, że na początku uniósł się Pan honorem, nie zdając sobie sprawy że kłótnia ta jest poważna. Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłoby spotkanie na szczerą rozmowę, na którym mogliby Państwo wyjaśnić sobie to nieporozumienie i wzajemnie określić kim dla siebie Państwo są. Taka rozmowa pokaże czy ten związek da się kontynuować, czy jednak warto wybrać inny kierunek.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Pana Serdecznie,

Nie wiem, co było przyczyną Waszej kłótni.

Proszę dać czas sobie, Dziewczynie i relacji, a ułoży się..., czego Panu życzliwie życzę,

Irena Mielnik-Madej