Co znaczą wyczuwalne zgrubienia na lewej piersi?
Mam 38 lat. Zawsze przed miesiączka bolały mnie piersi jednak przez ostatni rok bóle sie nasiliły i zaczynaja się zaraz jak kończy się miesiączka. Piersi są ciężkie, mam wrażenie, że większe, bolą przy każdym dotyku i nawet kroku. Kiedy zaczyna się miesiączka ból łagodnieje (ale nie znika) jednak zaraz po powraca. Na lewej piersi są wyczuwalne zgrubienia- usg z czerwca nic nie wykazało. Co może byc przyczyną? Jakie badania wykonać?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Witam , konieczna wizyta u ginekologa , który po zbadaniu Pani i przeczytaniu wyniku badania usg ustali dalsze postępowanie i zaleci np.inne badania! z.żurawski