Co znaczy ból pod żebrem po ablacji serca?

Witam, W marcu przeszłam ablacje serca wpw , z powodzeniem. Ale od listopada miałam inny problem, ból pod prawym żebrem , a od lutego i pod lewym.chodziłam od lekarza do lekarza, aż w koncu bol był taki, ze pojechałam do szpitala. Miałam robiona kolonoskopię , gastroskopię, usg, ekg... wykryli nietolerancje glutenu. Teraz mam kłucie- bol w klatce piersiowej, aż do szyji, ucha, skroni- co to moze byc. Jeszcze mam przewlekłe zapalenie zatok . Ostatnie ekg tydz temu i było ok. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest pilne wykonanie badania ekg przy tego typu dolegliwościach