Czy kłocie serca i ból klatki piersiowej to nerwica?

Mam 20 lat, przez cały okres zimowy chorowałem na katar i kaszel przez co zacząłem martwić się o swoje zdrowie zrobiłem morfologie krwi która wyszła dobrze, dostałem antybiotyk gdyż okazało się ze mam jakaś infekcje, w lutym znów byłem chory i przez to że martwiłem się o swoje zdrowie zaczęła boleć mnie głowa jakby ktoś założył mi obręcz na głowie(prawdopodobnie przyczyną był stres) 12 lutego byłem u dentysty i podczas wiercenia zaczęło mrowić mi w szyi, następnego dnia zaczął się ból głowy oraz szyi, kilka dni później doszło kłucie w klatce piersiowej, dostałem ataku paniki że to może być zawał, parę dni po tym znów naszedł mnie ból klatki udałem się do szpitala gdzie zrobili mi ekg i wszystko wyszło w porządku, od tego momentu ból w klatce prawie całkiem ustąpił jednak cały czas wmawiałem sobie różne choroby gdyż cały czas bolała mnie głowa w okolicy ucha na czole oraz z tyłu(obustronnie chociaż częściej z lewej strony) do tego mrowienie dłoni oraz twarzy i głowy oraz co jakiś czas kłucie w lewym uchu, ból nigdy nie był na tyle silny żebym nie mógł spać albo go wytrzymać oraz kiedy miałem jakieś zajęcie to praktycznie wcale go nie odczuwałem. 2 tygodnie temu poszedłem do lekarza i wszystko mu opowiedziałem zapisał mi Pramolan i stwierdził ze to nerwica od tego czasu jest lepiej chociaż cały czas martwię się, że może być to coś poważnego

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do rozważenia podjęcia terapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, która
równolegle z farmakoterapią byłaby dla Pana efektywną oraz komplementarną formą leczenia.

Z przesłaniem dla Pana tylko zadowalającego samopoczucia!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605