Co znaczy niespecyficzny guzek w płucu?
Witam, byłem ostatnio na badaniach i w TK wyszło mi że mam niespecyficzny guzek o wielkosci 6mm i segmencie 9 płuca. Chciałbym się dowiedzieć czy to jest grożne?

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
W badaniu obrazowym stwierdzono obecność guzka, nic nie wiemy o jego charakterze, dlatego warto udać się do pulmonologa w celu dalszej diagnostyki.