Co znaczy ten brak odczuwania radości?

Witam, dłuższy czas temu zauważyłem, że "przygasłem" sam nie poznaje siebie, nie znajduje żadnej rzeczy która sprawiłaby mi radość. Tak jakby nie było we mnie tego uczucia, zero jakiejkolwiek radości przez co nie potrafię być sobą.

Sugeruję konsultację z psychologiem, aby ocenić Pana nastrój, poszukać ewentualnych źródeł zmian, które zaczął Pan u siebie obserwować i - jeśli będzie to wskazane - skorzystać z pomocy specjalisty.