Co znaczy ten piekący ból od okolic jajnika?

Witam. Moja dziewczyna boryka się od około dwóch tygodni z piekącym i narastającym bólem biegnącym od okolic jajnika, aż po pępek.Leży w szpitalu, wykonano jej usg, które kompletnie nic nie pokazało. Przed szpitalem borykała się z zapaleniem jajnika, gdzie zażywała w krótkim odstępie czasu mocne antybiotyki (m.in Aulin). Ból powraca raz na każdy dzień, ostatnio dostawała kroplówki z antybiotykiem rozkurczającym. Cytologia nie wykazała żadnych zmian. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka i obserwacja. bez zapoznania się z dotychczasowymi wynikami ciężko jest coś więcej powiedzieć.