Opuchlizna od żołądka po jajniki a cukrzyca typu 1

witam. mam 26 lat. od 12 lat mam cukrzyce typu 1. mam diete 2200 kalorii dziennie ( czasem wiecej) nie pije napojów słodkich, pije duzo wody, jem stałe posiłki zdrowe ( duizo warzyw owoce) odrzuciłam mleko mieso i jaja, ale od 3 miesiecy jest coraz gorzej. po kazdym posiłku puchne od żołądka po jajniki. byłam u wielu lekarzy i leżałam w szpitalu, zawsze byłam wypuszczana z recepta na błonnik i problem powracał, jest tak źle ze przestaje jeść bo sie boje puchne i mam gazy takie ze nie wstaje z łożka z bólu , jestem na przeczyszczajacych lekacvh 3 miesiace ( lekarzwe o tym wiedza mimo to nie pomagaja) mam wykluczone wszelkie choroby jelit i toleruje gluten( ale prawie go nie jem) . czy sa jeszcze jakieś pomysły na tak trudne przypadki jak ja ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasowa diagnostyka będzie można ustalić dalsze postępowanie