Co znaczy to zniesienie lordozy szyjnej i pogłębienie kifozy piersiowej?

Witam mam 20 lat od pewnego czasu zle sie czuje. Mam bole i zawroty glowy bole w klatce piersiowej wrazenie duszności problemy zoladkowe uczucie jak bym miał coś w przelyku przy czym cały czas towarzyszy mi strach ze umrę albo jestem na cos powaznie chory. Chodzę od lekarza do lekarza i cały czas slysze jest Pan zdrowy ale objawy nie ustepuja . Robiłem już rozne badania ekg , echo serca , rtg klatki piersiowej spirometrie usg jamy brzusznej i wszystko ok robiłem też to glowy które wykrylo torbiel retencyjna w prawej zatoce klubowej ale neurolog powiedział ze to nic i żebym sie nie przejmował miałem też rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego wyszło że mam zniesienie lordozy szyjnej i pogłębienie kifozy piersiowej . Nam już co mam robic lekarz mówi ze to nerwica i dał mi skierowanie Do psychiatry . Nie wiem co sie ze mna dzieje kiedyś taki nie byłem miałem w sobie pelno energii i jak coś mnie bolało to nie zwracałem na to uwagi a teraz tak nie umiem coś mnie boli i odrazu patrzę w internecie co to i boje sie ze umieram . Wszyscy mi mówią ze sobie wymyślam i żebym sie ogarnol. Nam już co mam robić czy to rzeczywiście może być nerwica ?

Dzień dobry
Jeśli zostały wykluczone wszelkie przyczyny biologiczne, rzeczywiście wskazywało by to na podłoże psychologiczne problemu. Warto więc skontaktować się z psychoterapeutą, aby zdiagnozował problem, szczególnie, że Pana objawy, mogą wskazywać na wiele różnych problemów.
Serdecznie pozdrawiam
http://psychoterapia-krakow.net/

Witam,

objawy, które Pan prezentuje mogą mieć podłoże psychogenne, proszę zaufać lekarzowi, który próbuje Pana dobrze ukierunkować - wskazana jest konsultacja psychiatryczna i leczenie metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, pomoc można uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ). Nieleczone zaburzenie lękowe, będzie się nasilać, objawy utrudnią codzienne funkcjonowanie.

Pozdrawiam serdecznie