Co znaczy, że nieznacznie wzrosło ryzyko łagodnej hiperhomocysteinemii?

Witam. Bo zrobieniu badan genetycznych po poronieniu otrzymałam taki wynik: mthfr c.1286A>C(A1298C) - wykryto zmianę. A/C Nieznacznie wzrosło ryzyko łagodnej hiperhomocysteinemii. Co oznacza taki wyniki? Jakie suplementy stosować?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja lub wypowiedzieć lekarza genetyka medycznego lub hematologa.