Co zrobić, żeby zdrowo schudnąć i pozbyć się napadów jedzenia?

Witam! mam 19lat moja waga 61/62 wzrost 159 duża aktywność fizyczna 6 razy w tygodniu bieganie siłownia. Biegam długie dystanse jednak sylwetka nie należny do najlepszych.byłam na diecie 1500kcal co nie było dobre.Jem ogólnie zdrowo tylko przez ostatni czas występują u mnie napady żywieniowe nawet po posiłku.Co odbija sie na wadze i zdrowiu osłabienie niechęć załamanie przez wzrost wagi.Zero radości.Co mam zrobić by zdrowo schudnąć i cieszyć sie z życia bez nawrotów napadów.Z góry Dziękuje

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę rozpocząć od analizy składu ciała i ustaleniu wspólnie z dietetykiem celu - wagi, masy mięsniowej itd.
Być może będzie wskazana konsultacja u psychologa lub psychodietetyka.

Pozdrawiam serdecznie