Ćwiczenia fizyczne po 3. latach od operacji stabilizacji i odbarczania kręgosłupa w odcinku piersiowym

trzy lata temu przeszłam operację stabilizacji i odbarczania kręgosłupa w odcinku piersiowym.do tej pory bardzo bałam się jakiegokolwiek wysiłku fizycznego ,przytyłam,chciałabym ćwiczyć modne teraz cwiczenia P.Ewy Chodakowskiej.czy to dobry pomysł?.kilka razy już spróbowałam ale bolał mnie kręgosłup i przestałam,ale teraz się zastanawiam czy bolał mnie ponieważ nie powinnam wykonywać tych ćwiczeń(konkretnie chodzi mi o skalpel)czy może dlatego że mięśnie zaczęły pracować i z tego powodu bolą?

Witam,

Zarówno lekarz jak i fizjoterapeuci którzy Panią znają od początku problemów z kręgosłupem będą mogli coś więcej powiedzieć - niestety na odległość nie jest w stanie Pani pomóc. Z całą pewnością ruch jest Pani potrzebny - po to była operacja aby poprawić poza zdrowiem komfort Pani życia.