Ćwiczenia, które nie zwiększą obwodu pośladków, ud i bioder

dzien dobry! Mam 19 lat, jestem modelka i szukam cwiczen ktore NIE zwieksza obwodu mojej pupy, ud i bioder (w cm - bo one sa tu wazne) ale zredukuja tkanke tłszczowa ktora na pewno tam jest. Stosuje diete, ale tez nie mam pewnosci czy cos daje. Dziekuje z gory za odpowiedz :)

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

dieta jak najbardziej a jeśli chodzi o ćwiczenia to takie, które wykorzystują górne partie ciała np. ćwiczenia hantlami. Oczywiście obciążenie musi być niewielkie za to duża ilość powtórzeń.

Pozdrawiam.