Ćwiczenia i dieta dla 19-letniej modelki

Mam 19 lat, 1.75 wzrostu i waze 50kg, wiem ze to za malo wzgledem wspolcznnika BMI,ale jestem modelka i stosuje diete (5 posilkow dziennie co 3h). Potrzebuje "zrzucic" zbedne cm z partii ud, bioder, pupy. Jest to ciezkie zadanie, bo wszelkie cwiczenia rozbudowywuja te partie ciala a tego chcialabym uniknac (jak ognia!!) Latem biegalam i to duzo dawalo, ale teraz zima, nawet nie mysle o wyjsciu na zewnatrz bo od razu lapie mnie przeziebienie. Jakie cwiczenia czy dieta beda najlepsze??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę ćwiczyć górne partie ciała małymi obciążeniami ale wielokrotne powtórzenia. Może Pani biegać zimą na bierzni. Proszę stosować ogólne zasady zdrowej diety dostępne na wielu stronach internetowych o ograniczonej ilości kalorii.

Pozdrawiam.