Ćwiczenia na powiększenie pośladków

mam 22 lata moja waga to 56 kg mój wzrost 170 cm ,mam problem z tyłkiem jest mały i płaski co zrobić i jak cwiczyć by stał się większy ?

Nie jestem ekspertem od ćwiczeń i zapewne powinien się wypowiedzieć instruktor kulturystki dobierając dla Pani najlepszy zestaw ćwiczeń. Jest jednak powszechnie stosowaną praktyką, że celem wyrzeźbienia pośladków wykonuje się składy i wykroki. Ćwiczenia takie (najlepiej z obciążeniem) angażują mięśnie pośladków i prowadzą do ich lepszego wyeksponowania.