Ćwiczenia w pracy dla 23-latki

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy są jakieś ćwiczenia ,które mogłabym wykonywać w pracy. Pracuję w księgarni, gdzie w sezonie powakacyjnym mało osób do mnie przychodzi i miałabym czas ,żeby coś poćwiczyć. Proszę o pomoc:)

Witam,
w takiej sytuacji wg. mnie najsensowniejszym rozwiązaniem będzie TABATA lub HIIT. Krótkie treningi w czasie, jednakże mocno angażujące. Na początek bez obciążenia. Przed pamiętać o rozgrzewce, a po o rozciąganiu. Proponuję sprawdzić zestawy w internecie, na YT dopasować do siebie. Proszę również pamiętać o tym, żeby jak najmniej siedzieć a jak już siedzieć to prawidłowo. Pozdrawiam Dziękuję.