Jakie ćwiczenia mogę wykonywać podczas wychodzenia z anoreksji?

Jakie ćwiczenia mogę wykonywać podczas wychodzenia z anoreksji? Czy joga, rozciąganie się to dobry pomysł? Po prostu wraz z tyciem, zaczęły dręczyć mnie straszne wyrzuty sumienia i chciałabym uspokoić trochę moje myśli.

Joga i rozciąganie to bardzo dobry trening w takiej sytuacji. Jeżeli sprawi to Pani przyjemność (a BMI jest powyżej 17) można też pomyśleć o bardziej intensywnych ćwiczeniach np. tanecznych jak zumba czy salsa. Ćwiczenia takie wpływają na uwalnianie endorfin, co bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie. Proszę pamiętać, że intensywne ćwiczenia wymagają spożycia co najmniej dodatkowej przekąski.